Leather Cleaner 250ml - emulze s vysoce kvalitními oleji k impregnaci a ošetření kůže

Kód: 972343
Neohodnoceno
Značka: Autosol
265 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Emulze Leather Care obsahuje vysoce kvalitní oleje k impregnaci a ošetření kůže. Emulze vytváří ochrannou vrstvu, která chrání povrch kůže před popraskáním a vysušováním. Vysoce kvalitní oleje podporují přirozené vlastnosti materiálu. Ideální pro renovaci kůže nejen v autě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kůže je krásný luxusní materiál, který se hojně používá v interiéru aut s vyšší výbavou, oblíbený je v domácnosti i v komerčních prostorech. Správná péče o přírodní i barvenou useň, syntetickou kůži, koženku je stěžejní pro zachování výborného stavu tohoto krásného a příjemného materiálu. 

Pravidelná péče o kožená sedadla vašeho vozu, sedačky, ale i kabelky, kabáty a boty, peněženky nezabere mnoho času, ale vyplatí se. Základem je v první řadě vyčištění usně a následná ošetření kůže kvalitním přípravkem. Emulze Leather Care vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje křehnutí, vysušování a obrušování kůže. Kůži dodá barevnou hloubku, pružnost a hebkost.

Ochraná emulze Leather Care je ideální nejen pro renovaci kůže v autě, ale i dalších kožených výrobků. Ješetrná nejen ke kůži, ale i k životnímu prostředí. Získala certifikaci Ocean Safe.

Jak se správně starat o kůži

  • První krok je čištění. Kůži očistěte kvalitním přípravkem na kůži.  Zvolte přípravek podle toho, jak moc je potřeba kůži vyčistit. 
  • Pro běžné čištění doporučujeme tekutý čistící přípravek ve spreji Leather and Alcantara Cleaner.
  • Jestliže jste se o kůži dlouho nestarali a je potřeba useň vyčistit do hloubky, použijte pastu na kůži Leather Cleaner.
  • Pokud jsou na kůži skvrny nebo zůstaly i po vyčištění použijte silnější ale jemný přípravek Leather Stain Remover přímo na zašpiněné místo. 
  • Dobře očištěnou useň ošetřete ochrannou emulzí.
  • Emulzi Leather Care důkladně protřepejte.
  • Na hadřík naneste emulzi a krouživým pohybem ji rovnoměrně vetřete do kůže. Nechte přípravek vsáknout.
  • Emulzi je vhodné používat po každém vyčištění kůže. Kůže je poté prodyšná. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: